+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
you-tube

Więcej o nas

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą robót w zakresie izolacji natryskowych i mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze usługi w zakresie:

Wykonywane przez nas izolacje są z powodzeniem stosowane dla ocieplenia i hydroizolacji budynków (ocieplenie poddasza, izolacja dachu płaskiego czy fundamentów), są także wykorzystywane w obiektach przemysłowych i rolniczych.

Metoda izolacji natryskiem z pianki zapewnia doskonałe parametry techniczne ocieplenia, co sprawia, że zyskuje ona coraz większe uznanie inwestorów zastępując tradycyjne metody ocieplania budynków. Pianka poliuretanowa jest obecnie najlepszym materiałem izolacyjnym na rynku, a jej właściwości nie ulegają pogorszeniu wraz z upływem czasu. Izolacja pianką jest dobrym wyborem dla inwestorów, którzy oczekują nie tylko odpowiednich parametrów cieplnych, ale też ich niezmienności.
Profesjonalne ocieplenie natryskowe z pianki poliuretanowej jest jednym z podstawowych czynników decydujących o oszczędzaniu energii i kosztach niezbędnych do utrzymania budynku, a także czynnikiem świadczącym o świadomym wyborze budownictwa proekologicznego. Ocieplenie pianką to nie tylko ocieplenie poddasza, ale także izolacje z pianki aplikowane na fundamenty czy dachy zewnętrzne, które oprócz parametrów cieplnych zapewniają doskonałą hydroizolację, a dzięki przyczepności do różnych podłoży z powodzeniem mogą być stosowane, także, w remontach budynków.

Świadczymy również usługi natrysku izolacyjnych powłok polimocznikowych (elastomerów). Powłoki polimocznikowe charakteryzują się wodoszczelnością i odpornością na substancje chemiczne, a także zapewniają doskonałe właściwości mechaniczne. Jednym z przykładów zastosowania powłok ochronnych polimocznikowych są posadzki przemysłowe natryskowe, które doskonale spełniają wysokie wymagania jakie przemysł stawia wykorzystywanym materiałom. Proponowana technologia gwarantuje wykonanie o wiele trwalszych powłok ochronnych w stosunku do innych technologii stosowanych na rynku.

Wykonujemy usługi w oparciu o przeszkolonych pracowników oraz przy użyciu profesjonalnego sprzętu i atestowanych materiałów. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania zaawansowanej technologii, aby stworzyć szczelny i energooszczędny budynek o parametrach niezmiennych przez wiele lat.

Nasza firma – Izolacje Piankowe – to rzetelny i wiarygodny partner w zakresie wysokospecjalistycznych usług natryskowych, zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłu. Posiadamy autoryzację dla wykonywania termo i hydroizolacji metodą natrysku systemem poliuretanowym, a także autoryzację dla wykonywania izolacyjnych powłok polimocznikowych metodą natryskową.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
Zespół Izolacji Piankowych