+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
you-tube

Ocieplenie poddasza – Tarnów

Pragniemy zaproponować Państwu ocieplenie natryskowe poddasza pianką poliuretanową. Wykonujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, świadcząc je klientom prywatnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom. Nasza oferta przeznaczona jest dla mieszkańców miasta Tarnów, a także innych miejscowości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ocieplenie można wykonać na wiele różnych sposobów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, analizując zastane warunki i wybierając optymalną metodę.

Ocieplenie pianką dachu wymaga użycia profesjonalnego sprzętu, który obsługiwać będą wykwalifikowani fachowcy z doświadczeniem. Nie należy takich prac przeprowadzać na własną rękę. Ponadto sprawna ekipa może wykonać ocieplenie poddasza nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Pianka jest coraz chętniej i częściej wykorzystywana przez inwestorów instytucjonalnych oraz prywatnych. Posiada wiele zalet w porównaniu do metod tradycyjnych. Przede wszystkim jest niepalna i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia, nie dopuszcza również do rozwoju grzybów, pleśni oraz innych mikroorganizmów mogących zagrozić budynkowi.

Ocieplenie natryskowe poddasza pozwala także uzyskać 100% szczelność, ponieważ materiał pokryje wszelkie otwory, nie dopuszczając do powstania mostków termicznych. Pianka dokładnie przylega do powierzchni, na której się znajdzie, więc nie wymagane są żadne elementy dodatkowe przy jej montażu.

 

Ocieplenie poddasza w Tarnowie

Jeżeli chodzi o Tarnów i okolice, koszt naszych usług zależy od wielu czynników: powierzchni poddasza, ilości materiału, jaką musimy zużyć czy stopnia skomplikowania prac. Działamy w przejrzysty sposób, już na początku współpracy informując Państwa o orientacyjnych cenach. Proponujemy bezpłatną wycenę, a poza tym służymy fachowymi poradami, jeśli chodzi o ocieplenie dachu. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, aby mogli Państwo jak najwięcej zaoszczędzić i cieszyć się w 100% funkcjonalnym efektem.

Pianka jest materiałem bardzo lekkim, więc nie obciąża dodatkowo konstrukcji dachu. Z tego powodu ocieplenie poddasza tą metodą stosuje się w budynkach zabytkowych oraz nowych, a zwłaszcza w domach pasywnych. Dodatkowo pianka wycisza pomieszczenia, zapewniając doskonałą izolację akustyczną. Bardzo ważną kwestią jest też jej długowieczność. Ocieplenie pianką dachu powinno wystarczyć nawet na 25 lat, co wpłynie bezpośrednio na obniżenie kosztów eksploatacji całego budynku, ponieważ przez cały ten czas izolator nie utraci swoich właściwości.

Wykonanie ocieplenia natryskowego poddasza zawsze powinno być przeprowadzane przez pracowników autoryzowanej firmy. Nasze przedsiębiorstwo posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia, gwarantujące Państwu świadczenie usług w pełni bezpiecznych i skutecznych, przy zachowaniu aktualnie obowiązujących norm prawnych. Pianka PUR nie zawiera żadnych toksycznych substancji i nie wpływa negatywnie na środowisko. Jest to produkt zdrowy oraz spełniający najwyższe standardy ekologiczne.

Praktyka pokazuje, że ocieplenie dachu pianką poliuretanową wpływa na znaczne obniżenie rachunków w ciągu całego roku. Materiał ten skutecznie zapobiega utracie ciepła z budynku przez dach. Nie przyczynia się do powstawania jakichkolwiek reakcji alergicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zamieszkujących Tarnów i inne miejscowości w województwie małopolskim. W razie jakichkolwiek pytań związanych z terminem realizacji czy kosztami, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem za pomocą dostępnego na stronie formularza. Mogą tam Państwo wpisać podstawowe dane, dzięki którym będziemy mogli szybko zrobić wstępną wycenę ocieplenia natryskowego poddasza.

Gwarantujemy, że nasze izolacje zwiększą komfort Państwa codziennego życia – wyeliminują mostki termiczne, wyrównają temperaturę w pomieszczeniach, zapewnią przyjemny chłód latem i ciepło zimą. Na terenie miasta Tarnów wykonaliśmy już wiele różnorodnych realizacji, dzięki czemu cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów, o czym świadczą pozytywne rekomendacje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą.