+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
you-tube

Ocieplenie poddasza – Myślenice

Aby zwiększyć energooszczędność budynku, należy zastosować skuteczne ocieplenie dachu, które wyeliminuje wszystkie mostki termiczne i zagwarantuje pełną szczelność na długi czas. W ofercie naszej firmy znajdują się kompleksowe usługi natryskowego ocieplania poddasza pianką PUR wysokiej jakości. Świadczymy je na terenie miasta Myślenice oraz na obszarze całego województwa małopolskiego.

Pianka PUR jest materiałem niezwykle wydajnym, tanim i gwarantującym niezmienne parametry techniczne nawet przez 25 lat. Ocieplenie natryskowe poddasza jest rozwiązaniem niedrogim, a przy tym obniżającym koszty eksploatacyjne budynku w długim czasie. Pierwsze efekty widać już w momencie, kiedy pojawiają się niższe rachunki za ogrzewanie. Pianka to materiał przyjazny środowisku, bez negatywnego wpływu na warstwę ozonową. Jej użycie wiąże się z obniżeniem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Ocieplenie poddasza tą metodą gwarantuje także niezaprzeczalne zwiększenie komfortu życia mieszkańców. Pianka posiada znakomite właściwości izolacyjne – nie tylko termiczne, ale również akustyczne, co przyczyni się do wyeliminowania części hałasów dochodzących z zewnątrz.

 

Ocieplenie poddasza w Myślenicach

W miejscowości Myślenice możemy bezpłatnie wycenić zlecenie, dojeżdżając w wybrane przez Państwa miejsce. Zawsze staramy się tak dobrać metodę do zastanych warunków, aby pracę wykonać jak najszybciej, z zastosowaniem odpowiednich materiałów. Jako firma zajmująca się ociepleniami posiadamy autoryzację do wykonywania ich za pomocą pianki PUR. Natrysk odbywa się przy użyciu specjalnych agregatów – pozwala nam to pokryć wszelkiego typu powierzchnie, nawet takie o nieregularnych kształtach. Ocieplenie pianką dachu daje całkowitą gwarancję szczelności: wszystkie luki, otwory, szczeliny zostaną wypełnione. Ponadto, pianka zapewnia niezłe parametry odporności na ogień – pianka PUR gaśnie samoczynnie po kontakcie z płomieniami. Nie powstaje więc ryzyko, że pożar rozprzestrzeni się na inne części domu. Poza tym charakteryzuje się właściwościami termoutwardzalnymi, co oznacza, iż działanie ciepła nie spowoduje, że jej stan zamieni się w ciekły.

Kalkulując, ile wyniesie ocieplenie poddasza, bierzemy pod uwagę takie czynniki jak powierzchnia całkowita, złożoność prac, a także grubość warstwy, którą będziemy musieli ułożyć. Myślenice to miasto, gdzie możemy zaproponować bardzo atrakcyjne stawki. Jeśli zdecydują się Państwo na tę metodę ocieplania, możemy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że prace da się wykonać nawet w jeden dzień.

W kwestii takiej jak ocieplenie pianką dachu, bardzo duże znaczenie ma odpowiednie przygotowanie powierzchni przed rozpoczęciem prac. Powinna być ona dokładnie oczyszczona, a w przypadku drewna – odpowiednio sucha. Należy również starannie zabezpieczyć stolarkę okienną, tynki i wylewki zanim wykona się natrysk.

Poliuretan jest materiałem zupełnie obojętnym chemicznie, nie powoduje reakcji uczuleniowych u ludzi ani u zwierząt. Nie wydziela przykrych zapachów lub jakichkolwiek lotnych substancji toksycznych i formaldehydu. Posiada niskie parametry nasiąkliwości, a więc przez wiele lat będzie utrzymywać wysokie właściwości izolacyjne. Na przestrzeni czasu izolacja z pianki PUR nie zmieni swoich rozmiarów, nie zacznie obwisać czy kurczyć się. Wszystkie specyfikacje potwierdza załączona dokumentacja.

Klienci, u których wykonaliśmy ocieplenie natryskowe poddasza pianką są zgodni, że jest ona niezwykle funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z wystawionymi nam referencjami, potwierdzającymi solidność oraz terminowość, z jaką podchodzimy do każdego zadania.

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne ocieplenie dachu za pomocą pianki PUR, prosimy o kontakt z naszym biurem, telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz znajdujący się na stronie. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Przygotowaliśmy także wygodny kalkulator, umożliwiający obliczenie kosztów ocieplenia, niezależnie od tego czy mieszkają Państwo w miejscowości Myślenice czy w innym rejonie województwa małopolskiego.