+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
you-tube

Ocieplenie poddasza – Bochnia

Od kilku lat wykorzystanie pianki poliuretanowej w budownictwie zyskuje na popularności. Zarówno inwestorzy prywatni, jak i firmy czy instytucje doceniają jej wyjątkowe właściwości oraz konkukrencyjną cenę. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową usługę ocieplania natryskowego poddasza na terenie miasta Bochnia i okolic. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdzają referencje otrzymane od naszych klientów oraz wystawione nam opinie.

Ocieplenie poddasza w Bochni

Tradycyjne materiały, takie jak styropian czy wełna mineralna, są powoli zastępowane przez piankę PUR, która obecnie stosowana jest jako główne ocieplenie poddasza. Dzieje się tak ze względu na jej doskonałe właściwości izolacyjne. Co najważniejsze nie zmniejszają się one z biegiem lat, a ułożona warstwa otrzymuje od nas gwarancję. Ocieplenie pianką dachu przynosi zauważalne rezultaty już w pierwszym roku użytkowania. Rachunki za utrzymanie budynku mogą być dużo mniejsze, bowiem wzrasta energooszczędność budynku. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska i samogasnący (sklasyfikowany w ogniochronnej klasie E; tańsze piany w klasie F). Jako ocieplenie dachu gwarantuje więc, że w przypadku wybuchu pożaru, ogień nie przedostanie się do innych obszarów. W zimie ciepło nie ucieka z wnętrza, a latem w środku utrzymuje się przyjemny chłód.

Ocieplenie poddasza w Bochni

Koszt wykonania ocieplenia na terenie miasta Bochnia czy innych miejscowości w województwie małopolskim uzależniony jest od takich zmiennych jak: powierzchnia, którą trzeba pokryć, grubość warstwy, a także stopień skomplikowania prac. Ocieplenie natryskowe poddasza wykonujemy za pomocą specjalistycznych urządzeń, nanoszących materiał od dołu do góry. W ten sposób ekipa może w jeden dzień uporać się z prawie każdym zleceniem. W trakcie aplikacji pianka rozrasta się zapełniając szczeliny i tworząc jednolitą warstwę bez łączeń.. Powoduje to, że bez problemu udaje się wypełnić szczeliny i otwory, a także stworzyć jednolitą powłokę na najbardziej nieregularnej powierzchni. Dobra właściwości izolacyjne piany zapobiegają powstawaniu punktu rosy, czyli wykraplania się wody wskutek zetknięcia się ciepłego powietrza z zimnym.

Co ważne, w trakcie prac nie powstają żadne odpady, nie generuje się pył oraz inne zanieczyszczenia. Pianka dokładnie przylega do powierzchni, a w trakcie eksploatacji nie wydziela jakichkolwiek zapachów i nie powoduje reakcji alergicznych. Piany zamknięto-komórkowe nakładać na różnego rodzaju powierzchnie, takie jak: blacha, beton, drewno, papa. Ocieplenie natryskowe poddasza musi być poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami. Powierzchnię należy oczyścić z wszelkich zabrudzeń, kurzu i innych zanieczyszczeń.

W rejonie miasta Bochnia i okolic możemy wykonać ocieplenie budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, a także budynków przemysłowych czy obiektów zabytkowych. Posiadamy autoryzacje do wykonywania wszystkich usług znajdujących się w naszej ofercie. Ocieplenie poddasza przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Niezwykle kluczowym elementem, jeśli chodzi o ocieplenie pianką dachu, jest dobór odpowiedniego sposobu jego wykonania. Tylko w ten sposób można zagwarantować utrzymanie parametrów izolacyjnych na wymaganym poziomie. Z tego też względu możemy przyjechać we wskazane przez Państwa miejsce i udzielić bezpłatnych konsultacji w zakresie zastosowania optymalnego rozwiązania. Na stronie dostępny jest również kalkulator, dzięki któremu z łatwością można oszacować koszty zlecenia przez wpisanie takich danych jak: grubość izolacji i powierzchnia. Podane ceny obowiązują na terenie miasta Bochnia oraz na obszarze całego województwa małopolskiego.

W przypadku gdy mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej, planują wykonać ocieplenie dachu pianką otwarto-komórkową bądź zamknięto-komórkową albo chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat terminu realizacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza online. Przygotujemy dla Państwa atrakcyjną propozycję.