+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
google-plus you-tube

Ocieplenie poddasza pianką za 48 zł/m2

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ocieplenia poddasza pianą poliuretanową. Oferta jest skierowana do mieszkańców małopolski i okolic, którzy są zainteresowani uzyskaniem trwałej i szczelnej izolacji wewnętrznej dachu. Sposoby ocieplenia poddasza

Pianka poliuretanowa jest izolatorem o niskim współczynniku przenikania ciepła. Doskonale zabezpiecza obiekty mieszkalne przed utratą ciepła.  Ze względu na swoje właściwości, stanowi też izolację akustyczną budynku przed hałasami z zewnątrz.

Izolację wykonuje się szybko, najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego. Pianka aplikowana jest warstwowo do uzyskania pożądanej grubości. Prace wykonują doświadczeni aplikatorzy.Cena ocieplenia pianką

Cena oferty netto to 48 zł/m2 gotowej izolacji o grubości 20 cm. Cena obejmuje natrysk pianki (w tym koszt materiału oraz robocizny), a także zabezpieczenie foliami elementów wykończeniowych typu: okna, tynki, wylewki. Firma korzysta z własnych agregatów prądotwórczych, dlatego nie jest wymagany dostęp do energii elektrycznej w miejscu inwestycji. Oferta dotyczy atestowanej piany Izopianol 03/10 N klasa ET firmy Purinova (polski producent dobrych jakościowo materiałów). Kartę techniczną materiału przesyłamy po zgłoszeniu w formie e-mail.

Natryskiwanie pianySzczelne ocieplenie poddasza jest istotnym elementem wpływającym bezpośrednio na obniżenie energochłonności budynku i kosztów jego utrzymania. Wybór trwałej izolacji zmniejsza /eliminuje ryzyko remontu związane z osuwaniem się izolacji czy szkodami wywołanymi przez gryzonie.

Oferta ważna do grudnia 2016 r.