+48 609 479 000
+48 12 251 54 23
biuro@izolacjepiankowe.com.pl
you-tube

Hydroizolacje zbiorników wodnych

Materiałem który doskonale sprawdzi się w przypadku hydroizolacji zbiorników wodnych jest polimocznik.

Natryskiwana na gorąco membrana tworzy nieprzepuszczalną i wytrzymałą warstwę izolacji. Metoda aplikacji pozwala na wykonanie powłok na nieregularnych kształtach zbiorników. Umożliwia także odpowiednie zabezpieczenie brzegów, korytek, tuneli dopływowych, itp.

Polimoczniki posiadają atesty pzh dopuszczające ich stosowanie w zbiornikach z przeznaczeniem na: baseny (w tym jacuzzi i spa), oczka wodne, fontanny oraz oczyszczalnie. Ponadto, powłoki polimocznikowe znajdują zastosowanie w zbiornikach hodowlanych oraz wykorzystywanych w przemyśle spożywczym (są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną). hydroizolacje

Szeroka gama kolorów pozwala inwestorom na wybór zgodny z projektem oraz indywidualnymi upodobaniami. Warto tu zwrócić uwagę, że polimocznik zmienia odcień pod wpływem promieniowania UV (bez pogorszenia właściwości izolacyjnych).

Izolacje natryskowe z polimocznika są wykonywane szybko. Jednak ta technologia jest wrażliwa na warunki atmosferyczne podczas aplikacji oraz na zbyt wysoką wilgotność podłoża. Dlatego natrysk na zewnątrz pomieszczeń może być dokonany wyłącznie na suche powierzchnie w dni o niskiej wilgotności powietrza.

Technologia natrysku polimocznika pozwala na uzyskanie gładkiej i śliskiej powierzchni lub, poprzez technikę zwaną overspray, możliwe jest wykonanie wykończenia antypoślizgowego. polimocznik

Polimoczniki (elastomery) to materiały zyskujące popularność wśród inwestorów. Zainteresowanym polecamy krótki film na naszej stronie YouTube prezentujący izolację zbiornika wodnego metodą natrysku polimoczników. Zapraszamy do oglądnięcia.

Linki do filmów:

YouTube

G+